Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Niezdów

Niezdów, małopolskie

  • 209 000 zł
  • 1 008 m²
  • 207,34 zł/m²

Zdjęcie

Anna Skoczyńska

Skontaktuj się

Działka budowlana Niezdów

Niezdów, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

209 000 zł

1 008 m²

207,34 zł/m²

Działka budowlana Niezdów

Zaktualizowane: 13 maja 2026

209 000 zł 1 008 m² 207,34 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 209 000 zł (207,34 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 008 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 39m; szerokość: 25m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 OSTATNIE atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Niezdów (gmina Dobczyce, powiat myślenicki).
Działki zlokalizowane są w spokojnej i malowniczej okolicy, z szybkim dojazdem do Dobczyc i Krakowa.

Parametry działek:
Działka nr 1 powierzchnia 10,12 a cena 209 000 zł
Działka nr 2 powierzchnia 10,08 a cena 209 000 zł
Każda z działek sprzedawana jest wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, co zapewnia wygodny dojazd. (...)

Agent

Anna Skoczyńska

12 274 30...

12 274 30 60

697 517 111

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Skoczyńska

12 274 30...

12 274 30 60

697 517 111

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Skoczyńska

Zostaw telefon, oddzwonimy