Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Niezdów - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

86,29 zł/m²63,74 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 63,74m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Teren wokół ogrodzony i monitorowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie 57m2 wraz z przynależnym ogródkiem oraz miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu w Krakowie przy ul. Taklińskiego (opatkowice). Osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie o powierzchni 50 m2 z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować jasne, jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Wójtowskiej Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze i jego metraż liczy 20 m^2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kazimierz,Kraków(Niezdów + 23 km)

81,96 zł/m²13,80 m² 1 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmiemy mały lokal biurowy zlokalizowany na Kazimierzu niedaleko Galerii Kazimierz. Lokal może być z wyposażeniem. Nadaje sie idealnie na male biuro siedzibę firmy. Biurowiec jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem (4 m2) położone przy ul. Rakowickiej w pobliżu high 5ive, galeria Krakowska, browar Lubicz. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

52,41 zł/m²706 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal 706 m - Ruczaj, dębniki | nowoczesny budynek Opis: - powierzchnia: 706 m - możliwość podziału na 2 niezależne lokale po ok. 350 m - 2 klatki schodowe - winda - stan.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²23,50 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 23,5 m2 w eleganckiej, reprezentacyjnej kamienicy na Placu Szczepańskim. III piętro, poddasze, widok z okna na Plac Szczepański Pomimo skosów lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł53 m² 75,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 53 m2 w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie przy ulicy Ślicznej na osiedlu. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Niezdów

Niezdów,małopolskie

4 000 zł222 m² 18,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje dom wolnostojący położony w malowniczym Niezdowie, gmina Dobczyce. To miejsce cenione za ciszę, naturę i sąsiedztwo zadbanych domów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij